Řešíte otázku, jak zařídit obývací pokoj?

20150811_200917

Naše firma NÁBYTEK Valena je tedy ideální volbou pro Vás.

Máme dlouholeté zkušenosti při výrobě nábytku na míru nejen pro obývací pokoje, ale jsme schopní Vám pomoci i s problémem, jak zařídit kompletně celý obývací pokoj včetně sedací soupravy, TV stěny a dalšího nábytku a to dle Vašeho přání a požadavku s ohledem na prostorové i finanční možnosti.

Naše návrhy obývacích pokojů vychází především z představ zákazníka o moderním, ale i stylovém nábytku, bereme také v úvahu potřebu úložných prostorů.

Pro naše zákazníky vyrábíme především stěny do obývacího pokoje.

Pokud si pod pojmem nábytková stěna představujete velké masivní skříně z 80. a 90. let, nenechte se zmýlit …..

Dnes jsou v módě spíše jednoduché geometrické tvary odlehčené otevřenými či prosklenými částmi. Dále vyrábíme drobný nábytek do obývacího pokoje, jako jsou konferenční stolky, televizní skřínky či knihovny. Zájem roste také o luxusní obývací stěny.

Přemýšlíte, jak z Vašeho obývacího pokoje vytvořit útulný moderní interiér? Hlavním prvkem by určitě měla být nábytková stěna vyrobená na míru, která bude přesně dle Vašeho přání a představ.

Podívejte se na naše reference a kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Rádi Vám nezávazně zpracujeme návrh obývacího pokoje i kalkulaci pro Vaši novou obývací stěnu. Využijte kontaktní formulář níže nebo přímo volejte na naši telefonní linku.

Visit Us On Facebook